Domov pro Seniory Křtiny u Brna
Domov pro Seniory Křtiny - Domov se zvláštním režimem

Doporučené návštěvní hodiny
PONDĚLÍ  -  NEDĚLE  9.00 – 18.00

PsiciDáváme našim klientům „šanci“ prožít poslední období života v důstojném prostředí a podmínkách. Snažíme se je obklopit laskavou péčí našeho personálu společně s rodinami, které jsou u nás vždy vítány. Uvědomujeme si, že ne všichni tuto šanci mají. Proto jsme se rozhodli podpořit podobný projekt v nedaleké Bukovince. Sídlí zde psí hospic „Dejte nám šanci“, který provozuje paní Eliška Vafková . Více informací se dozvíte na uvedených stránkách.

https://www.facebook.com/dejtenamsanci.cz

https://www.dejtenamsanci.cz/

Paní Vafková se ujímá psů, o něž se již nemůžou jejich majitelé z různých důvodů starat, týraných a opuštěných psů. Nedávno se ujala části smečky z psí množírny na Pelhřimovsku ( případ byl medializovaný). Snaží se o zlepšení zdravotního stavu přijatých psů, případně o dožití v důstojných podmínkách, třeba i v novém láskyplném domově. Pokud již pro pejska nejde nic udělat, nechá je v poklidu odejít „ za duhový most“ .

Pokud byste rádi pomohli, můžete se obrátit přímo na paní Vafkovou ( kontakty na výše uvedených stránkách), nebo můžete přispět materiálně a obrátit se na paní Kučovou, která sbírku bude pravidelně do hospicu odvážet.

Co vše může pomoci :

Kapsičky, granule, konzervy, paštiky jakýchkoli značek. Jednorázové podložky, desinfekční a čistící prostředky. Pokud chcete přispět finančně, podklady najdete na webu hospicu. Můžete ponechat i hotovost v kanceláři domova, pracovnice za ni potřebné věci nakoupí a předají.

Velmi děkujeme, že jste těmto řádkům věnovali čas a prosíme: „dejte jim šanci“.

Lumina logo

 

Spolek LUMINA je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Péče je poskytována v souladu se standardy kvality sociální péče Ministerstva práce a sociálních věcí.